Cisco GLC-SX-MM-C

Categoria: Cisco - altele Caracteristici Lungime de unda: 850nm; Distanta maxima acoperita: 550 m Tip Modul tranceiver Descriere 1 x LC Duplex Connector 1000Base-SX Dimensiuni 8.5 x 13.4 x 56.5 mm
Azi 986,0 -1.540 LEI

Prețul mediu 1.263

Cumpără la cel mai bun preț de la magazinele de mai jos sau caută alte produse:
Cere părerea prietenilor tăi:
Magazine recomandate
Produse similare