CISCO Modul SFP-OC3-IR1

Categoria: Cisco - alteleCaracteristici Reach: 15km ; Wavelength: 1310nm; Single Mode Fiber (SMF); LC duplex connectorTip Modul tranceiverDescriere OC-3/STM-1 pluggable intermediate-reachGarantie: 12 luni
Azi 2.463 LEI
Cumpără la cel mai bun preț de la magazinele de mai jos sau caută alte produse:
Cere părerea prietenilor tăi:
Magazine recomandate
Produse similare