CISCO Switch WS-C2960G-8TC-L

Categoria: Switch-uriTemperatura de operare 0 - 45 �CPutere consumata 30 WGreutate 1.4 KgDimensiuni 44 x 270 x 205 mmCapacitate switch 32 GBsPosibilitate montare in rack Da, 1UAdrese MAC 8000Management DaStandarde suportate IEEE 802.1s; IEEE 802.1w; IEEE 802.1x; IEEE 802.3ad; IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only); IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports; IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol; IEEE 802.1p CoS Prioritization; IEEE 802.1Q VLAN; IEEE 802.3 10BASE-T specification; IEEE 802.3u 100BASE-TX specification; IEEE 802.3ab 1000BASE-T specification; IEEE 802.3z 1000BASE-X specificationTip conectori 8 x RJ45; 1 x dual-purpose uplinkViteza de transfer 10/100/1000 MB/sNumar porturi 8Umiditate 10 - 85%Alimentare internGarantie: 12 luni
Azi 4.295 LEI
Cumpără la cel mai bun preț de la magazinele de mai jos sau caută alte produse:
Cere părerea prietenilor tăi:
Magazin recomandat