Convertor media 100Base-FX SC Singlemode 1310 nm 20 km - 86215

Descriere Acest Convertor media 100Base-FX SC Singlemode 1310 nm 20 km poate fi folosit pentru a extinde reteaua cu o interfata de fibra optica. Specificatii Pentru Single-Mode-Fiber, 1310 nm lungime de unda Distanta pana la 20 km cu fibra 9/125 µm Conector: Conector SC Duplex pentru 100 Base-FX Conector RJ45 pentru 10/100 Base-TX Viteza de transmisie pana la 100 Mb/s 6 LED-uri pentru monitorizare status DIP-Switch pentru configuratia LFP (Link Fault Pass Through), Half- sau Full-Duplex, mod 10 sau 100 Mb/s Sursa de alimentara inclusa 5 V Consum alimentare: 2,5 W Dimensiuni (LxWxH): ca. 95 x 70 x 26 mm Continut colet Convertor media 100Base-FX SC Singlemode 1310 nm 20 km Sursa de alimentare Manual de utilizare Ambalaj Cutie alba
Azi 192,8 LEI
Cumpără la cel mai bun preț de la magazinele de mai jos sau caută alte produse:
Cere părerea prietenilor tăi:
Produse similare