Modul SC Simplex mama - mama - 86331

Descriere Acest Modul Keystone SC Simplex mama mama poate fi folosit pentru a extinde o fibra optica. Datorita dimensiunilor sale standardizate poate fi folosit pentru montarea prin inclichetare, de exemplu, intr-un panou Keystone, pe o suprafata plata sau pe o cutie cu montare la suprafata. Specificatii Conector: SC Simplex mama la SC Simplex mama Mufa de bronz fosforos pentru fibre Multi-Mode Capac antipraf Pentru porturi Keystone cu 19.2 x 14.9 mm Dimensiuni (LxWxH): ca. 33.4 x 22.0 x 21.8 mm Continut colet Modul Keystone SC Simplex mama - mama Ambalaj Punga poly
Azi 9,66 LEI
Cumpără la cel mai bun preț de la magazinele de mai jos sau caută alte produse:
Cere părerea prietenilor tăi: