Modul SFP 1000Base-LX SM 1310 nm DDM - 86189

Descriere Acest Modul SFP 1000Base-LX SM 1310 nm DDM poate fi folosit pentru a extinde switch-ul Gigabit cu un slot liber SFP printr-o interfata cu fibra optica. Specificatii Pentru Single-Mode-Fiber, 1310 nm lungime de unda Pana la 20 km cu fibra 9/125 µm Conector LC-Duplex Viteza de transmisie pana la 1.25 Gbit/s Compatibil cu SFP MSA si SFF-8472 Cu interfata Digital Diagnostic Monitoring (DDM) Temperatura de operare: -40 la +85gradeC Pentru proiecte specifice, modulul poate fi produs pentru a fi compatibil cu switch-uri de la diferiti producatori. Cerinte sistem Switch cu un slot liber SFF Continut colet Modul SFP 1000Base-LX SM 1310 nm DDM Ambalaj Cutie alba
Azi 177,9 LEI
Cumpără la cel mai bun preț de la magazinele de mai jos sau caută alte produse:
Cere părerea prietenilor tăi: