Modul SFP 1000Base-SX MM 850 nm - 86186

Descriere Acest Modul SFP 1000Base-SX MM 850 nm poate fi folosit pentru extinderea switch-ului Gigabit cu un slot liber SFP printr-o interfata de fibra optica. Specificatii Pentru Multi-Mode-Fiber, 850 nm lungime de unda Pana la 550 m cu fibra 50/125 µm Conector LC-Duplex Rata de transmisie pana la 1.25 Gbit/s Compatibil cu SFP MSA si SFF-8472 Temperatura de operare: 0 la +70gradeC Pentru proiecte specifice, modulul poate fi produs pentru a fi compatibil cu switch-uri de la diferiti producatori. Cerinte sistem Switch cu un slot liber SFF Continut colet Modul SFP 1000Base-SX MM 850 nm Ambalaj Cutie alba
Azi 125,7 LEI
Cumpără la cel mai bun preț de la magazinele de mai jos sau caută alte produse:
Cere părerea prietenilor tăi: